Ana sayfa PC PUBG, PC Oyuncularına Ücretsiz Eşya ve 20 Bin BP Dağıtacak!

PUBG, PC Oyuncularına Ücretsiz Eşya ve 20 Bin BP Dağıtacak!

569
PUBG, PC Oyuncularına Ücretsiz Eşya ve BP Dağıtacak!

PUBG Corp. Yaşanan sunucu hatasından ve bağlantı problemi sonrası PC oyuncularına özür dilemek adına ücretsiz oyun içi eşya ve yine oyun içinde kullanılan 20.000 ‘savaş puanı’ dağıtacağını belirtti.

Çevrimiçi oyunlarda sunucu problemlerı çok sık olmasa da yaşanır ve gerçekte oyuncular bu tür hallere alışık. PUBG‘de de PC oyuncuları bu tür bir problemle karşılaştı ve oyuncular eşleştirme ve bağlantılarda bir vakit problemler yaşayıp hatalarla karşılaştı.

Benzer problemler ile sıkça karşılaşan oyunculara zeytin dalı uzatan PUBG Corp., PC oyuncularına 23 Ekim tarihine kadar oyuna giriş yapmaları halinde sahip olabilecekleri bir kostüm ve 20.000 harp puanı (BP) armağan edeceğini açıkladı.

PUBG, PC Oyuncularına Ücretsiz Eşya ve BP Dağıtacak!

‘Black Beanie with Headphones’ oyuncuların çok da dikkatini çekmese de 20.000 harp puanı pek çok oyuncuyu memnun edecek bir armağan. Attığı tweet ile oyuncularından özür dileyen PUBG Corp’un bu hareketi ise gerektiğince hoş. Fakat tabii ki armağanlerle gönül almaktan ziyade oyunda yaşanan problemlerin halledilmesi daha mühim ve oyuncuların da beklentisi bundan sonra bu tür problemlerin yaşanmaması olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here