Ana sayfa Künye

Künye

Kurucu / Founder

Botan Aslan (botan@klavyesiz.com)

***

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Uğur Aslan (ugur@klavyesiz.com)

Editörler / Editors

Enes Demir (enes@klavyesiz.com)

Serkan Aslan (serkan@klavyesiz.com)

Derya ASLAN (derya@klavyesiz.com)

Zilan KAYA (zilan@klavyesiz.com)

***

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Botan ASLAN (btnaslan@klavyesiz.com)

***

Proje ve Reklam Yönetimi / Project and Advertisement Management

Botan Aslan – reklam@klavyesiz.com

***

Mail Adreslerimiz / Our mail address

E-posta: info@klavyesiz.com

Reklam: reklam@klavyesiz.com

Bülten: bulten@klavyesiz.com

Sosyal Medya: sosyal@klavyesiz.com

***

Mali Müşavir / Financial Advisor

***

ADRES / ADDRESS

İğde Sk. 2-14 Cumhuriyet Mahallesi 34290 Küçükçekmece/İstanbul

***

Servis Sağlayıcı Firma – Hosting Company

Yöncü

yoncu

***

Yazılım ve Sistem Yönetimi / Software Administration

Klavyesiz.com, Bimber 6 Lisanslı Tema kullanılmış olup WordPress 4.9.8 altyapısı kullanılarak hazırlanmıştır.

***

Klavyesiz Açılış Tarihi 15.10.2018 (15 Ekim 2018)

***

Sitede yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Klavyesiz.com, kendi site adresi dışına verilen linklerin sorumluluğunu almaz. Klavyesiz.com’da yayınlanan tüm haber, yazı, yorum ve görseller izin alınmaksızın kullanılamaz. İzinli kullanımlarda ise kaynak belirtilmesi zorunludur.

Hakkımızda | Yayın İlkesi | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası | Reklam | Yazarlar | Sponsorlar | İletişim