Ana sayfa PC Fallout 76 Live Action Videosu Yayınlandı!

Fallout 76 Live Action Videosu Yayınlandı!

89
Fallout 76 Live Action Oyununun Videosu Yayınlandı!

Fallout serilerinin son oyunu olan Fallout 76’nın PC ve PS4 betası öncesi 1 dakikalık kısa bir live action videosu yayınlandı.

Fallout 76, serinin başka oyunlarına nazaran online bir yapıda olacak. Oyunda hayatta kalan herkesi gerçek bir oyuncu canlandıracak. Oyundaki başka oyuncularla istersek arkadaş, istersek de düşman olabileceğiz. Sunucudaki oyunculardan birisi bize saldırdığında biz ona karşılık vermezsek çok az hasar alacağız. Fakat karşılık verdiğimizde hasar değerleri bir hayli artacak. Bu sayede saldırgan oyunculardan kolaylıkla kaçabileceğiz.

Fallout 76’da arkadaş bulunduğumuz oyuncularla beraber kendimize ana bölge oluşturabileceğiz. Oluşturduğumuz ana bölgemizi oyundan çıktığımızda mobil bir duruma getirip saklayabileceğiz. Oyuna geri girdiğimizde üssümüzü yine istediğimiz yere yerleştirip kaldığımız yerden oyuna devam etme ihtimaline sahibiz. Bu sayede oyunda olmadığımız vakit bölgemizin hasar alması engellenmiş olacak.

Fallout 76’nın betası geçen hafta Xbox One oyuncularına açılmıştı. Oyundaki yanlışlardan rahatsız olan oyuncular bu hali Bethesda’ya süratli bir şekilde bildirdiler. Durumdan haberdar olan Bethesda, oyunun beta süreceğinde bulunduğu amacıyla bu hataların normal bulunduğunu belirtmişti. Fallout 76’nın betası PS4 ve PC platfomları amacıyla bugün itibarıyla başlıyor. Oyunu ön sipariş verdiyseniz betaya bedava bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Fallout 76, 14 Kasım’da PC, PS4 ve Xbox One platformları amacıyla çıkış yapacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here