Ana sayfa Çıkacak Oyunlar Rockstar Games’in Yönetmeni GTA 6 Hakkında Konuştu!

Rockstar Games’in Yönetmeni GTA 6 Hakkında Konuştu!

240
Rockstar Games'in Yönetmeni GTA 6 Hakkında Konuştu!

Herkesin gözünü diktiği Red Dead Redemption 2’nin çıkışına az bir süre kaldı. Tabi şimdilik bu bir kenara kalsın ve Rockstar Games‘te yıllardır yönetmen olarak çalışan Dan Houser yabancı basından GQ ile yaptığı röportajda GTA 6’dan bahsetti.

Dan Houser, GTA 6’yı bu vakitlerde pazara sürselerdi ne yapacaklarını bilmediklerini belirtti. İnsanların her mevzuya karşı bundan sonra çok sinirlenmeye hazır bulunduğunu ifade eden Houser, bunun çok korkunç aynı vakitte çok da enteresan bulunduğunun altını çizdi.

Rockstar Games'in Yönetmeni GTA 6 Hakkında Konuştu!

GTA 6’NIN ÇIKIŞ TARİHİ NE ZAMAN?

Politik ayrımcılığın bir çığ gibi günden güne büyüdüğü bu günlerde, bugünümüzde Amerika’nın hayat tarzını eleştirmek aslında de çoksıyla cesaret isteyen bir iş olurdu. Diğer bir yandan her şeyin çok süratli değişmesinden yakınan Houser, şu anda Red Dead Redemption 2’yi pazara sürdükleri amacıyla kendilerini talihli olarak gösteriyor.

Rockstar Games'in Yönetmeni GTA 6 Hakkında Konuştu!

Ayrıca kadın hakların da bahseden Houser, kadınların toplumda eskisine göre daha çok yer etmeye başladığını söylerken, insanların bundan sonra eleştiriye tahammül edemediğini de belirtti. Bakalım GTA 6 pazara çıktığında, beşinci oyunda bulunduğu gibi yer yer Amerikan toplumunu eleştirecek mi? Geliştiricilerin bizlere yeni oyunda neler göstereceğini gerektiğince merak ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here