Ana sayfa Çıkacak Oyunlar Red Dead Redemption 2’nin PC Versiyonu Çıkacak Mı?

Red Dead Redemption 2’nin PC Versiyonu Çıkacak Mı?

150
Red Dead Redemption 2'nin PC Versiyonu Çıkacak Mı?

Hafızalara kazınan ve en çok ta merak edilen, “Red Dead Redemption 2’nin PC sürümü çıkacak mı?” olmasıdır. MediaMarkt’ın Hollanda sitesinde Red Dead Redemption 2’nin PC versiyonuna yer verilmesi, oyunun PC sürümünün çıkması olasılığını güçlendirdi.

Rockstar Games’in sabırsızlıkla beklenilen açık dünya oyunu Red Dead Redemption 2, PlayStation 4 ve Xbox One platformları amacıyla 26 Ekim’de çıkış yapacak; fakat oyunun PC versiyonunun olup olmayacağına dair resmi bir açıklama gelmiş değil, bu da oyuncuları natural olarak PC versiyonunun çıkmayacağını düşünmeye itiyor.

Böylesine çok bekleyeni olan bir oyunu PC platformu amacıyla yayınlamamak biraz acayip olacaktır. Yakın bir vakitte gerçekleşen bir sızıntı, Red Dead Redemption 2 hayranlarını oyunun PC versiyonunun eninde sonucunda çıkacağına dair umutlandırdı.

Red Dead Redemption 2'nin PC Versiyonu Çıkacak Mı?

VG247 isimli internet sitesi, MediaMarkt’ın Hollanda internet sitesinde Red Dead Redemption 2’nin 2019 çıkış tarihiyle PC versiyonu amacıyla listelendiğini fark etti. Fakat ne yazık ki bir MediaMarkt yetkilisi kısa bir vakit sonra Wccftech ile iletişime geçerek listelenen oyunun, MediaMarkt’ın oyunun PC versiyonunun çıkacağına inandığı amacıyla sadece bir yer tutucu olarak yayınlandığını ifade etti.

MediaMarkt’tan gelen bu açıklama biraz hayal kırıklığı yaratsa da oyunun PC versiyonunun belli bir noktada çıkabileceği olasılığını göz ardı etmek olmaz. Bu hususta resmi bir açıklama şimdilik gelmiş olmasa da meydana çıkan bu ispat oyuncuları umutlandırmaya yetiyor. Hem de Rockstar’ın GTA 5’i PC’ye uzun bir vakit sonra da olsa getirdiğini unutmamak gerek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here