Ana sayfa Çıkacak Oyunlar Red Dead Redemption 2’nin İndirme Boyutu Şaşırttı!

Red Dead Redemption 2’nin İndirme Boyutu Şaşırttı!

98
Red Dead Redemption 2'nin İndirme Boyutu Şaşırttı!

26 Ekim tarihinde PS4 ve Xbox One oyuncuları için çıkartılaca olan Red Dead Redemption 2’nin indirme boyutu resmen açıkladı. Duyunca şok olacaksınız.

Rockstar Games‘ın yeni çıkaracağı oyunu olan Red Dead Redemption 2’de. Hiç şüphesiz şu an oyun dünyasının gözü ve kulağı sadece Red Dead Redemption 2’de olduğunu belirtebiliriz. Şirket’in yani Rockstar Games’in bugün yayınladığı resmi açıklamasında açıkladığı oyunun resmi indirme boyutu dudak uçuklatıyor.

Oyun tarihinin en çok depolama kısmı isteyen yapımı olarak tarihe geçecek olan Red Dead Redemption 2, bugünden itibaren oyunu Xbox One ve PS4’te ön siparişle satın alan oyuncular doğrulusunda indirilebilecek. Oyunun Xbox One’da 107 GB, PS4’te ise boyutu 99 GB indirme boyutuna sahip olacağı belirtildi. Hem de PS4’te oyunu yükleyebilmek amacıyla ekstradan 50 GB boş alana sahip olmanız gerekiyor. Yani PS4 sahibiyseniz şuandan 149 GB boş alan açmaya bakın deriz.

Yukarıdan çıkış videosunu izleyebileceğiz Red Dead Redemption 2’ye yalnızca bir günlük proses kaldı. Bu akşamdan itibaren oyun ön yüklemeye açlılacak ve konsol oyuncuları amacıyla heyecanlı geri sayım başlamış olacak. PC oyuncuları ise Red Kit edasıyla ‘Ben yalnız bir kovboyum!’ diyerek güneşin batışına yürüyor. Umuyoruz çok geçmeden yapım PC amacıyla de duyurulur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here