Ana sayfa PlayStation PlayStation Plus’ın 2019 Ocak Ayı Ücretsiz Oyunları Duyuruldu

PlayStation Plus’ın 2019 Ocak Ayı Ücretsiz Oyunları Duyuruldu

208
PlayStation Plus'ın 2019 Ocak Ayı Ücretsiz Oyunları Duyuruldu

Sony, PlayStation Plus üyeleri için Ocak 2019’da ücretsiz bir şekilde sahip olabilecekleri oyunları duyurdu.

Aylık abonelik sistemine dayalı, bedava bir şekilde oyun oynayabilmenizi gerçekleştiren Sony’nin Playstation Plus abonelik uygulamasında her ay değişik değişik çok oyunculu oyunlar bedava bir şekilde oynanabiliyor. Bugün itibariyle ise Sony, 2019 Ocak ayında ücretszi bir şekilde Playstation Plus üyelerine sunacağı oyunların listesini duyurdu.

Sony’nin PS Plus üyelerine Ocak ayında bedava olarak sunacağı oyunlar arasında Ubisoft’un yeni açık dünya oyunu Steep’de yer alıyor. Kış temalı açık dünya oyunu olan Steep’de oyuncular; snowboard, kayak ve planör paraşütü kullanarak gerektiğince keyifli vakit geçirebiliyorlar.

Playstation Plus uygulaması 2019 Ocak ayı kapsamında üyelerine; Portal Knights, Zone of the Enders HD Koleksiyonu, Amplitude oyunlarını Playstation 4 üzerinden ve Fallen Legion: Flames of Rebellion, Super Mutant Alien Assault oyunlarını ise Playstation Vita üzerinden oynama olanağını sunuyor.

Sony’nin daha evvelce duyurduğu üzere 2019 Şubat ayı itibariyle PlayStation 3 ve PlayStation Vita oyunları, PS Plus üyeliğince kullananlara bedava olarak oynama olanağı yayılan oyunlar arasından kaldırılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here