Ana sayfa PlayStation Kasım Ayının Ücretsiz PlayStation Plus Oyunlarını Açıklandı

Kasım Ayının Ücretsiz PlayStation Plus Oyunlarını Açıklandı

39
Kasım Ayının Ücretsiz PlayStation Plus Oyunlarını Açıklandı

Teknoloji devi Sony, her Kasım ayında yapılan PlayStation Plus abonelerine sunacağı ücretsiz oyunları açıkladı. Yanlız oyunlar, cadılar bayramı nedeniyle ay başı değil, 6 Kasım’dan itibaren ücretsiz verilecek.

Japon teknoloji devi Sony, ücretli abonelik servisi olan PlayStation Plus abonelerine her ay derli toplu olarak bedava birtakım oyunlar sunuyor. Bu oyunlar genelde ayın son haftası açıklanıyor. Böylece PlayStation Plus abonelerinin hangi bedava oyunları indireceğine karar vermesi amacıyla bir hafta gibi bir süreleri oluyor.

Ancak bildiğiniz gibi 31 Ekim tarihinde cadılar bayramı var ve bu amaçla Sony, 31 Ekim tarihine kadar istikbal ayın PlayStation Plus oyunlarını açıklamayacak. Sony, Kasım ayının PlayStation Plus oyunlarını bir hafta geç açıklayacak olsa da şirketin internet sitesinden edinilen ipuçları ve gerçekleşen birtakım sızıntılar Kasım ayı PlayStation Plus oyunlarını meydana çıkardı.

Resmi Sony internet sitesine göre Yakuza Kiwami ve Bulletstorm Full Clip Edition, Kasım ayında PlayStation Plus abonelerine bedava olarak sunulacak. Hem de Friday the 13th: The Game, Laser League, The Bridge, Rocketbirds 2: Evolution ve 2064: Read Only Memories de Kasım ayında PS3, PS4 ve PS Vita sahiplerine sunulacak başka oyunlar arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here