Ana sayfa Fortnite Fortnite Gerçek Oldu: Uçan Uzaktan Kumandalı Roket!

Fortnite Gerçek Oldu: Uçan Uzaktan Kumandalı Roket!

656
Fortnite Gerçek Oldu: Uçan Uzaktan Kumandalı Roket!

Battle royale lideri olmayı başaran ve dünyayı kasıp kavuran Fortnite, oyun hayatında karşımıza çıktığı kadar, gerçek hayatta bile kendini yansıtıyor.

Minecraft’ın oyuncuları tesiri altına alması yeni yeni geçerken şimdi de Red Dead Redemption 2 insanları kendisine bağımlı ediyor fakat Fortnite kadar değil. Her yaştan oyuncu kitlesine sahip olan Fortnite’ın tamamiyle bedava bir Battle Royale oyunu olması bunun en büyük sebebidir.

Fortnite her vakit sanal dünyada kalmıyor. Bir Kickstarter (projelerini sunup insanlardan parasal yardım bekleyen kişi) olan Giaco, her işinizde kullanabileceğiniz bir bıçak projesi üstünde çalışıyordu. Tabi Giaco’nun bu bıçağın gerçek anlamda her işte kulanılabileceğini, yaptığı uzaktan kumandalı uçan Fortnite roketiyle kanıtlamış oldu.

Giaco’nun roketi, son vakitlerde imal edilen uzaktan kumandalı uçaklarla aynı mantıkta çalışıyor ve aynı uzaktan kumandalı uçaklar gibi kartondan üretildi. Giaco’nun ürettiği Fortnite roketinin en ilgi çeken tarafı aslında uçuyor olması. Yakın dostu David ile uçuş testini sağlayan Giaco, bunu Youtube üstünden insanlarla paylaştı.

Yapılan uçuş testini çok güzel bir şekilde başaran Giaco’nun ekibi, tıpkı Fortnite’ta bulunan roketin aynı şekilde uçmasını sağladı. Keyifli bir uçuş süresinin sonrasında yüksekliği hesaplayamayan pilot, Fortnite roketini ne yazık ki ağaca sapladı. Korkmayın, zirâ ağaç hâlâ yerinde. Çok başarılı bir proje olan Fortnite roketi bizleri gerektiğince etkiledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here