Ana sayfa Fortnite Fortnite’a “Şişe Roketi” Adında Yeni Silah Eklendi

Fortnite’a “Şişe Roketi” Adında Yeni Silah Eklendi

206
Fortnite'a

Dünya çapında en çok oynanılan Battle Royale oyunu olan Fortnite‘a yepyeni bir silah eklendi.

Epic Games’in yıldız oyunu Fortnite, Battle Royale oyun türüyle eğlenceli bir tecrübe sunuyor. Geçen yıl gerektiğince yüksek ivmeli çıkış sergileyen oyun; nerdeyse her hafta aldığı güncellemeler ile oyuncuların canının sıkılmamasını, sıksık yeni özelliklerin oyuna eklenmesini sağlıyor. Birçok kesim doğrulusunda beğenilen Fortnite, yeni güncellemesiyle görülmemiş bir silaha sahip oluyor.

Fortnite'a "Şişe Roketi" Adında Yeni Silah Eklendi

Oyun içi haber ekranından Şişe Roketi adlı yeni silahının ön gösterimini sağlayan Fortnite “Yüksek sesli, parlak ve tehlikeli! Uyarı: Evin içersinde patlatmayınız” ibarelerini kullanarak silahın ne denli kuvvetli olacağını belirtti. Fotoğraftan anlaşıldığı üzere Epic Games’in oyununa yeni eklediği silahın toplamda 7 adet cephaneye sahip olacağı anlaşılıyor.

Şişe Roketi’nin altında tespit edilen ayaklar tarafında silahın yere yerleştirileceği ve bundan sonra kullanılabileceği ön görü ediliyor. Düşmanların yapılarını imha etmek amacıyla kullanılması beklenilen silahın Fortnite’ın haftalık güncellemelerinden en yakın olanında yayınlanması bekleniyor. Bu bağlamda oyuncuların bekleyecekleri gün adedi en çok bir ya da iki gün oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here