Ana sayfa YouTube Enes Batur, “Amcama Kışkırtma” Videosunun Finali Yayınladı!

Enes Batur, “Amcama Kışkırtma” Videosunun Finali Yayınladı!

407
Enes Batur,

YouTuber Enes Batur, geçtiğimiz hafta amcasına yaptığı kışkırtma ve ağıza alınmayacak hareketler yapmıştı. Büyük tepki çeken Batur videonun finalini yayınladı.

Daha evvelce amcası Murat Sungurtekin’e küfürler edip aşağıladığı bir psikolojik kışkırtma videosu yayınlayıp daha sonra bu videoyu yayından kaldıran Enes Batur, bugün yayınladığı videosuyla kendine oluşturulan eleştirilere cevap sunarak olaya açıklık getirdi.

[irp posts=”845″ name=”Enes Batur’un Bugün YouTube’u Bırakacağı İddia Ediliyor!”]

8 milyon aboneye sahip olan 20 yaşındaki YouTuber Enes Batur, evinin salonuna birbirinden değişik açılarla yerleştirilen çoğu kamera ile amcasına “konsept gereği” ağza alınmayacak sözler söylemiş, bunları kayıt altına almış ve yayınlamıştı. Daha sonra bu videoyu kendine gelen reaksiyonlar üstüne kaldıran ünlü YouTuber, 24 Ekim Perşembe günü attığı bir tweet’te “Final – Cuma” ibaresine yer vermişti. Batur’un bu tweet’i, aldığı reaksiyonlar üstüne YouTube’u bırakacağına yoruldu tabii; fakat Enes Batur, son yayınladığı videoda olayların videoda bulunduğu şekilde cereyan etmediğini açıkladı.

Kışkırtma videosunun kamera arkası görüntülerini son yayınladığı videoda sergileyen Batur, video konseptinin kompu bulunduğunu ve bunu yapmasındaki amacın kimin arkadaşı kimin ise düşmanı bulunduğunu kavramak bulunduğunu ifade etti. Bunun yanı sıra videonun asıl amacının kendisinin ya da dijital medyadaki başka her bireyin açığını arayanları görmek bulunduğunu ifade eden Batur, medyanın dijital alanda oluşturulan güzel işlerin hiçbirini göz önünde bulundurmayıp dijital medya aktörlerine ithamlarda bulunduğunu açıkladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here