Ana sayfa Çıkacak Oyunlar Battlefield 5’e İlk Hafta Giren Herkese Oyun İçi Hediyesi!

Battlefield 5’e İlk Hafta Giren Herkese Oyun İçi Hediyesi!

27
Battlefield 5'e İlk Hafta Giren Herkese Oyun İçi Hediyesi!

Şirekti olan DICE, Battlefield 5’e ilk hafta giriş yapan tüm oyunculara iki adet oyun içi hediyesi vereceklerini açıkladı. DICE’ın bu hediyesinin sebebi ise oyunun ileri tarihte yayınlanmasının olmasıdır.

EA Digital Illusions CE (DICE), Battlefield 5’in çıkış tarihini ilk olarak Ekim ayı olarak açıklamıştı. Fakat planlar değişti ve oyunun çıkış tarihi 20 Kasım’a ertelendi. Oyuncuların sabırlı bekleyişini ödüllendirmek isteyen şirket, Twitter üzerinden bir duyuru gerçekleştirdi.

Stockholm’deki DICE ofisinin genel müdürü olan Oscar Gabrielson’ın gerçekleştirdiği duyuruda Battlefield 5’in yayınlanmasını sabırla bekleyen oyuncuların ilk hafta süresince oyuna giriş gerçekleştirdikleri vakit bir Oscar Mike kaskı ve Oscar Mike amblemi kazanacaklarını açıkladı.

Battlefield 5, hem üstün oyun içi atmosferi hem de birbirinden sürükleyici oyun modları ile senenin en iyi aksiyon oyunlarından biri olacak. Battlefield 5’in büyüleyici harp atmosferini hala deneyimlemediyseniz alttaki videodan 4K 60fps olarak izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here