Ana sayfa Oyun World of Warcraft, Oyuncu Sayısını Yanlışlıkla Açıkladı!

World of Warcraft, Oyuncu Sayısını Yanlışlıkla Açıkladı!

61
World of Warcraft, Oyuncu Sayısını Yanlışlıkla Açıkladı!

MMORPG oyun dünyasının en çok oynanılan oyunlarından birisi haline gelen “World of Warcraft”, bugün yanlışlıkla oyuncu sayısını açıkladı.

MMORPG dünyasının en beğenilen ve çok oynanılan oyunlarından bir tanesi olan World of Warcraft, son olarak Battle for Azeroth ile sevenleri karşısına çıktı. Oyuncularda büyük beklenti meydana getiren yeni ek paket, maalesef içerik manasında pek çok yenilik sunamadı. Sıkıcı vazife yapılarının yanında, oyuncuları oyuna bağlayamayan öykü yüzünden Blizzard, World of Warcraft’a gerektiğince çok oyuncu yitirmiş durumda. Blizzard’ın addon geliştiricileri amacıyla yayınladığı yeni API ise hata sonucu World of Warcraft’ın oyuncu miktarını açığa çıkarttı.

World of Warcraft oyuncu adedi ne kadar?

Weak Auras’ın sızdırdığı bilgiye göre World of Warcraft Battle for Azeroth çıktığında 3.2 milyon abone oyunu aktif bir şekilde oynuyormuş. Fakat bugünümüzde ise bu sayı 1.7 milyona düşmüş durumda. 14 Ağustos tarihinde çıkan ek paketten bu yana nerdeyse 3 ay geçti. Oyuncu adedinin ise nerdeyse yarı yarıya düşmüş olması büyük ihtimalle World of Warcraft geliştiricilerini kara düşüncelere sürüklemiştir.

Bakalım BlizzCon fuarında World of Warcraft’a dair yeni neler göreceğiz. Eğer Blizzard oyun amacıyla yeni içerikler getirmezse, WoW’un oyuncu daha çok düşecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here