Ana sayfa Sinema/TV Wonder Woman 1984’ün Çıkış Tarihi 2020’ye Ertelendi!

Wonder Woman 1984’ün Çıkış Tarihi 2020’ye Ertelendi!

194
Wonder Woman 1984'ün Çıkış Tarihi 2020'ye Ertelendi!

Wonder Woman 1984’ün çıkış tarihine bir yıl kalmıştı. Ancak DC, filmin çıkış tarihinin Kasım 2019’dan, Haziran 2020’ye ertelendiğini açıkladı.

Oldukça sert eleştirilere maruz kalan ve en büyük rakibi olan Marvel’in arkasında kalan DCEU’nun problemleri pek de bitecekmiş gibi gözükmüyor. DC evreninin pek çoklarına göre en iyi filmi olan Wonder Woman’ın devam filmi Wonder Woman 1984’ün çıkışı yedi ay ertelendi.

Yönetmenliğini Patty Jenkins’in üstleneceği filmin gösterim tarihinin değiştirildiğini Wonder Woman’ı canlandıran Gal Gadot, kemdi Instagram hesabından duyurdu.

5 Haziran’ın hak edilmiş ev olmasının sebebi, ilk filmin de haziran ayının ilk haftasında gösterime girmiş olması. Değişikliğe uğrayan şartlar ise biraz daha karışık bir konu. DCEU’da bir ileri filmin Kasım’da istikbal olan Aquaman olduğunu biliyoruz. Nisan’da da Shazam! istikbal. Bu noktadan ardından ise bir hayli karışık.

2019 yılının Ekim ayında Joker filmi istikbal, fakat o bağımsız bir vakit çizgisinde geçecek. Ana evrendeki öykü ise Margot Robbie’nin başrolünde oynadığı Birds of Prey ile devam edecek. Bir ertelenip bir öne alınan, başına ne geleceği belirsiz The Flash filmi onu takip edecek, tabii başına bir iş gelmezse. Zira bu takvime James Gunn’ın Suicide Squad 2’si, Matt Reeves’in Batman’i, Ava Duvernay’in New Gods’ı gibi filmler de katılacak.

Wonder Woman 1984'ün Çıkış Tarihi 2020'ye Ertelendi!

Warner Bros’un DC takviminde 3 Nisan ve 5 Haziran, açıklanmamış filmlerin tarihleri olarak gözüküyordu. Birini Wonder Woman almış oldu. Daha önceki filmin Haziran ayındaki başarısından bahseden Warner Bros’un Yurtiçi Dağıtım Bölümü Başkanı Jeff Goldstein, ellerinde fırsat işlemişken filmi yine Haziran’a aldıklarını söyledi.

Wonder Woman 1984’ün işlemiş vakitte geçeceğini düşünürsek, filmin ertelenmesinin başka filmleri aksatmayacağını varsayabiliriz. Ekip, elde ettikleri yedi aylık süreyi film üstünde çalışarak geçirebilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here