Ana sayfa Oyun TurkNet’ten Rakiplerine, Red Dead Redemption 2 Göndermesi!

TurkNet’ten Rakiplerine, Red Dead Redemption 2 Göndermesi!

242
TurkNet'ten Rakiplerine, Red Dead Redemption 2 Göndermesi!

Ülkemizin internet sağlayıcısı TURKNET’ten rakiplerine, Red Dead Redemption 2 göndermeli reklam yaptı.

Bugün itibariyle oyuncuların karşısına çıkan Red Dead Redemption 2, sahip bulunduğu mekanikler ve ayrıntılı açık dünyası yardımıyla oyuncuları resmen mest etti. Şuana kadar gördüğümüz en ayrıntılı açık dünya oyunlarından bir adedini yapan Rockstar Games, bunun bedelini oyunun dosya boyutundan çıkarttı diyebiliriz. Yaklaşık 100 GB’lara kadar çıkan dosya boyutuna bir gönderme de ülkemizin internet sağlayıcılarından olan TurkNet’ten geldi.

TurkNet’ten rakiplerine, Red Dead Redemption 2 göndermesi geldi

TurkNet'ten Rakiplerine, Red Dead Redemption 2 Göndermesi!

Red Dead Redemption 2’nin dosya ebatının 100 GB’a aşağı yukarı bulunduğunu bildiren görselde, TurkNet’te adil kullanım kotasının olmamasına ilgi çekildi. Diğer internet sağlayıcılarından değişik olarak kota sistemini kullanıcılarına dayatmayan TurkNet’in sosyal medya tarafının gündemi takip ettiğini söyleyebiliriz. Diğer oyunlara nazaran gerektiğince büyük bir dosya boyutuna sahip olan Red Dead Redemption 2’yi dijital olarak satın aldığınız taktirde kotanız büyük ihtimalle can çekişecektir.

TurkNet doğrulusunda oluşturulan açıklama ise şu şekilde;

ŞİMDİ TURKNET’Lİ OLMAYANLAR DÜŞÜNSÜN! 100 GB’ı bulan dosya boyutuyla Red Dead Redemption 2 satışa çıktı.

AKN’siz TurkNet’liler maksimum sürat ile oyunu indirip oyun tadını yapıyorken, AKN’si dolanlar yükleme ekranına bakarak düşüncelere dalacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here