Ana sayfa iOS Çiftlik Temalı RPG’li Oyun Stardew Valley’in iOS Sürümü Yayınlandı

Çiftlik Temalı RPG’li Oyun Stardew Valley’in iOS Sürümü Yayınlandı

73
Çiftlik Temalı RPG'li Oyun Stardew Valley'in iOS Sürümü Yayınlandı

Özgün çalışmalar ile yapılan grafikleri ve geniş oyun içi stratejisi ile RPG oyuncularının sevdiği oyun olan Stardew Valley’in iOS sürümü yayınlandı.

Eric Barone doğrulusunda Şubat 2016’da Nintendo Switch, PlayStation 4, Android, Xbox One, Linux, macOS, PlayStation Vita, Microsoft Windows, Mac OS amacıyla yayınlanan bir çiftlik temalı RPG oyunu Stardew Valley, 7.99 dolarlık ücreti ile hem iPad hem de iPhone’lara uyumlu olarak iOS amacıyla yayınlandı.

Stardew Valley, iPhone ve iPad’lerin dokunmatik ekranı ile tam uyumlu olması amacıyla tekrardan optimize edildi. Fakat geliştirici Eric Barone, oyunun iOS sürümünün başka platformlardaki gibi tam bir oyun bulunduğunu, muhakkak ‘kısıtlanmış’ bir sürüm olmadığını belirtiyor. Mobil oyun dünyasının genişlediği bir dönemde Stardew Valley iOS sürümünün yayınlanması pek çok mobil oyuncuyu sevindirecektir.

Çiftlik Temalı RPG'li Oyun Stardew Valley'in iOS Sürümü Yayınlandı

Oyunu satın alırken ödediğiniz ücret, bütün oyun içi mamülleri içeriyor. Bu amaçla birtakım oyunlarda bulunduğu gibi hem oyunu satın alabilmek amacıyla ücret ödeyip hem de oyun içi mamüller amacıyla ilaveten ücret ödemeniz gerekmiyor. Çiftlik temalı tanınmış RPG oyunu Stardew Valley’in mağaza sayfasına alttaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here