Ana sayfa Android Red Dead Redemption 2’nin Mobil Uygulaması Yayınlandı!

Red Dead Redemption 2’nin Mobil Uygulaması Yayınlandı!

339
Red Dead Redemption 2'nin Mobil Uygulaması Yayınlandı!

Herkesin büyük heycan ile beklediği Red Dead Redemption 2, dün gece 00:00’da yayınlandı. Yapım şirekti Rockstar Games ise durmadı ve hemen ardından Google Play ve App Store üzerinden “RDR2 Companion” uygulamasını yayınladı.

Dün üzerindeki inceleme ambargosu kalkan Red Dead Redemption 2’nin, yayınlanan ilk inceleme puanları ile gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri bulunduğu ifade edilmişti. İlgili haberimize derhal aşağıdan ulaşabilirsiniz.

[irp posts=”821″ name=”Red Dead Redemption 2’nin İnceleme Puanları Belli Oldu!”]

Oyunun çıkışına saatler kala Rockstar‘ın resmi blogundan iki mühim duyuru geldi: Biri şu an haberini okumakta bulunduğunuz mobil program, öteki de 3GB’lık ilk gün güncellemesi. Eğer ki oyunu fiziksel kopya olarak aldıysanız güncelleme amacıyla 1-2 gün beklemeniz gerekecek. Her ne kadar oyunu oynamanıza engel olmasa da çoğu performans iyileştirmesi ve hata düzeltmeleri bulunuyor.

Red Dead Redemption 2'nin Mobil Uygulaması Yayınlandı!

Gelelim oyunun resmi mobil uygulamasına… RDR 2’nin sahipleri, yayınlanan bu uygulama sayesinde oyundan aldıkları zevki iki katına çıkaracaklar. Oyunun haritası, hikayede gerçekleştirdiğiniz ilerlemeleri takip edebileceğiniz, oyunla alakalı rehberlere ulaşabileceğiniz ve gazete okuyabileceğiniz bu program şu andan itibaren indirilebilir durumda. Tek yapmanız gereken PS4 ya da Xbox One’da kullandığınız Rockstar hesabınızla programya giriş gerçekleştirme olacak.

Android İçin: http://bit.ly/2PSjnK6

iOS İçin: https://apple.co/2PkNVr3

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here