Ana sayfa Oyun Red Dead Redemption 2’nin İndirme Boyutu Çıldırttı!

Red Dead Redemption 2’nin İndirme Boyutu Çıldırttı!

148
Red Dead Redemption 2'nin İndirme Boyutu Çıldırttı!

Rockstar Games’ın dün yayınladığı Red Dead Redemption 2’nin 93 ila 107 GB arasında değişen indirme boyutuyla oyuncuları çılgına çevirdi.

2018’in en merak edilen ve herkesi heycana bağlayan Rockstar Games imzalı “Red Dead Redemption 2” çıktı. Oyun şuanda PlayStation 4 ve Xbox One üzerinden indirilebilir durumda. Ama bu oyunu derhal oynayabileceğiniz manasına gelmiyor. 2018 senesinde olduğumuzu düşününce yeni çıkan bir oyun amacıyla bir hayli büyük ebatlı dosyalar indirmek mecburiyetinde kalmak çok doğal. Oyunu dijital olarak satın aldıysanız, sahip olduğunuz konsola göre gerçekleştireceğiniz indirmenin ebatı 93 ila 107 GB arasında değişecektir.

Red Dead Redemption 2'nin İndirme Boyutu Çıldırttı!

Doğal olarak bu indirme boyutları oyunu satın alanları çılgına döndürmüş durumda; oyunu indirmenin ne kadar uzun sürdüğüne dair yüzlerce tweet atıldı. Hatta oyunculardan biri oyunun ebatınu ilk GTA oyunuyla kıyaslamış ve orijinal GTA’nın 80 MB’lık ebatının Red Dead Redemption 2’nin sadece yüzde 0.08 olduğunu hesaplamış. Yapılan birden fazla grafik ve büyük açığın bedeli bu olsa gerek.

Tabi oyunun inmesini beklemek istemiyorsanız oyunun fiziksel kopyasını yani DVD’lerini alarak oyunu oynayabilirsiniz. 90 GB’lık bir oyunu yüklemek de vakit alacaktır; ama indirme gerçekleştirme kadar sürmeyecektir. Beklemeyi göze alarak dijital versiyonu tercih ettiyseniz oyunu indirmeye okula ya da işe giderken başlayın; böylelikle eve döndüğünüzde oyununuz hazır olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here