Ana sayfa Oyun PUBG’ye Çok Yakında “Gece Modu” Özelliği Geliyor!

PUBG’ye Çok Yakında “Gece Modu” Özelliği Geliyor!

185
PUBG'ye Çok Yakında

PUBG, rakipleri karşısında günden güne güçsüzleşince, tekrar rekorlar kırmal için yeni radikal kararlar adımlar atmaya başladı. PUBG, şimdi de “Gece Modu” özelliğini getiriyor.

Bildiğiniz üzere tek kulvardan yalnızca Fortnite: Battle Royale ile kapışan PUBG’ye devasa bir rakip geldi: Call of Duty: Black Ops 4. Bir süredir kan kaybeden PUBG’nin bundan sonra dayanıklı adımlar atmasının süreyi gelmişti.

Oyuna istikbal olan 0.9.0 güncellemesi ile beraber meta baştan yazılacak. Oyunun hem PC hem de mobil sürümüne istikbal güncelleme ile beraber Battle Royale ilişkisi gecenin karanlğı ile buluşacak. Elbette bu yalnızca ‘tematik’ bir yenilik olmayacak. Gece görüş gözlükleri, özel dürbünler derken tamamiyle değişik bir tecrübe bizleri bekliyor.

PUBG'ye Çok Yakında "Gece Modu" Özelliği Geliyor!

Oyuna görülmemiş bir araba (Ronny) ve cadılar bayramı temalı kostümler/eşyalar ekleyecek olan 0.9.0 yaması, PUBG’nin dirilişi olabilir. İşin ilginç yönü ‘bundan sonra’ bir şeyler olmak mecburiyetinde. Karşısında bedava oynanabilen bir rakip varken piyasada var olmakta zorlanan PUBG, bir de asırlık Call of Duty ile cebelleşmek mecburiyetinde kaldı. Süreci aktif değerlendirmezlerse, PUBG’nin yok olup gitmesi kimseyi şaşırtmayacaktır.

Biz de heyecanla 25 Ekim’i bekliyoruz. Bakalım 25 Ekim tarihi PUBG’nin tekrardan dirilişine şahitlik ettiğimiz gün olacak mı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here