Ana sayfa Sinema/TV “İyi Oyun” Filminde Snoop Dogg’un Şarkısı Yer Alıyor!

“İyi Oyun” Filminde Snoop Dogg’un Şarkısı Yer Alıyor!

276

Gazapizm’den Gripin grubuna kadar birçok sanatçının şarkılarına imza attığı “İyi Oyun” film müzikleri arasında dünyaca ünlü Snoop Dogg’ın da filme özel bir şarkısı bulunuyor.

Türkiye’nin ve dünyanın ilk e-spor filmi olacak olan “İyi Oyun” filmi, sıra dışı husussunun yanı sıra müzikleriyle de gerektiğince ilgi çekici bir yapım olması bekleniyor. Beş gencin, dünyada 100 milyonların oynadığı League of Legends’ın Türkiye’deki büyük finaline hazırlanma süreçlerini husus alan filmin açılış sahnesinde Athena’nın 2002 senesinde çıkarmış bulunduğu Her Şey Yolunda albümünden bir şarkı yer alması bekleniyor.

 

İyi Oyun filminde dünyaca ünlü bir isim olan Snoop Dogg‘ın da yer aldığını belirtelim. Amerikalı rap sanatçısının KAAN’la beraber seslendirdiği Sirens şarkısının filme özel versiyonu da filmde yer alacak. Ünlü şarkıcı Edis’in de misafir oyuncu olarak rol aldığı İyi Oyun filminde Hey! Douglas’ın orijinal müziklerine de yer verilecek. Müzik husussu ile ilgili gerektiğince geniş bir yelpazeye sahip olan filmde Gripin, Gazapizm, Sufle ve Gökcan Sanlıman’ın müzikleri de duyulacak.

Oyuncu kadrosunu; Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu, Orkun Işıtmak, Bahar Şahin, Yiğit Kirazcı, Hakan Kurtaş, Doğaç Yıldız, Tolga Canbeyli, Bada Oh Deniz, Kaan Sevi, Atakan Yılmaz ve misafir oyuncu olarak da Kerem Bursin‘in yer aldığı ve Umut Aral‘ın yönetmenliğini üstlendiği “İyi Oyun” filmi 2 Kasım 2018’de vizyona girecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here