Ana sayfa Oyun GTA 5’te Oyuncuların Hedef Alındığı Açık Kapatıldı!

GTA 5’te Oyuncuların Hedef Alındığı Açık Kapatıldı!

110
GTA 5'te Oyuncuların Hedef Alındığı Açık Kapatıldı!

Reddit’te bir kullanıcın fark ettiği açık, Rockstar Games tarafından ele alındı. Belirtilen iddiada GTA 5’te mod geliştiricilerin oyuncuları tek oyunculu modda öldürebilmesini ya da oyundan atabilmesini gerçekleştiren açığı kapattı.

Bir Reddit kullanıcısının fark ettiği bir hata, Grand Theft Auto 5 oyuncularını mod geliştiricilerinin gazabına uğratmakta. Mod geliştiricileri, oyundaki bu hata yardımıyla oyuncuları tek oyuncu modunda bile öldürebiliyor ya da oyundan atabiliyor. Reddit kullanıcısının yaptığı ayrıntılı açıklamada, oyunun PC sürümünde tespit edilen bu hatanın yeni bir menünün kullanıcıların Rockstar Social Club ID numaralarını diğer oyunculara işaret ediyor olduğundan kaynakladığını belirtti.

GTA 5'te Oyuncuların Hedef Alındığı Açık Kapatıldı!

Reddit kullanıcısı bu Hatayı fark ettiğinde Twitch üzerinden canlı yayın yapmaktaydı. Mod geliştiricisi, oyuncunun sürdüğü aracı aniden bire terk etmesine ve karakterinin ölmesine niçin oldu. Reddit kullanıcısı, bunu yapan bireyin kendisini daha evvelce de benzer şekilde rahatsız ettiğini söyledi. Neyse ki Rockstar Games oyunun PC sürümündeki bu Hatayı giderdi ve oyuncuların tek oyuncu modunda GTA 5’i tekrardan problemsiz bir şekilde oynamalarını sağladı.

Geçtiğimiz ay, iki Avustralyalının evi Grand Theft Auto 5 hilesi dağıttıkları niçiniyle açılan tahkîkat kapsamında aramaya tabi tutulmuştu. Hile geliştiricilerinin oluşturduğu kod, kullananlara sağlıklarını artırma, eşyaları kopyalama ve sınırsız cephane gibi imkânlar sunuyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here