Ana sayfa Oyun Fortnite, Cadılar Bayramı Etkinliklerine Yarın Başlıyor!

Fortnite, Cadılar Bayramı Etkinliklerine Yarın Başlıyor!

151
Fortnite, Cadılar Bayramı Etkinliklerine Yarın Başlıyor!

Battle Royale oyunlarında zirvede halay çeken Fortnite, yarından itibaren cadılar bayramı etkinliklerini başlatacak.

Cadılar Bayramı oyuncu alemi amacıyla büyük ehemmiyet taşıyor. Zirâ Cadılar Bayramı’nın bulunduğu hafta platformlarda büyük indirimler, oyunlarda Cadılar Bayramı temalı oyun modları yerlerini alıyor. Fortnite da bu akıma, Cadılar Bayramı özel etkinliğini duyurarak yarın itibariyle katılacağını Twitter üzerinden “Fortnitemares” (Fortnite ve nightmares’in birleşimi) yani Fortnite Kâbusları adı altında bir şiirle birlikte duyurdu.

“Yıldırımın çizgileri, birinciliğinizi aydınlatıyor. Kötüler ortaya çıkarken, savaş başlıyor.”

Yarın itibariyle tam olarak nelerin geleceğini bilmesek de yeni kostümlerin ve sınırlı süreye sahip oyun modunun geleceğini ön görü ediyoruz. Aynı vakitte Fortnite’ın resmi Twitter hesabından dün de bugünküne benzer bir gönderi paylaşılmıştı.

Eğer meydana çıkan spekülasyonlar doğruysa bu Cadılar Bayramında Ghoul Trooper kostümlerini yeni özellikleriyle göreceğiz. Aynı vakitte Fortnite Tasarım Ekibi’nden Eric Williamson’ın kendi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşıma göre;

Fortnite Cadılar Bayramı’nda, Balkabağı Roketi’ni (Pumpkin Launcher) de oyunda göreceğiz. Yarın oyunda kullanıcıların erişimine açılacak Fortnitemares’i sabırsızlıkla beklemekteyiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here