Ana sayfa E-Spor CS:GO Müsabakasında Hack Yapan Hintli Men Edildi!

CS:GO Müsabakasında Hack Yapan Hintli Men Edildi!

135
CS:GO Müsabakasında Hack Yapan Hintli Men Edildi!

eXTREMESLAND 2018 turnuvasında CS:GO müsabakası sırasında hack uygulaması çalıştıran Nikhil ‘forsaken’ Kumawat, tüm e-Spor müsabakalarından sonsuza kadar tamamen men edildi.

100.000 dolar menfaatli eXTREMESLAND 2018 Asya Finalleri, eşine nadir rastlanacak bir olaya tanıklık etti. Binlerce bireyin izlediği ve hakemlerin sıksık kontrollerde olduğu turnuvanın takım maçında, Hindistan’dan yarışmaya katılan OpTic takımının oyuncusu Nikhil ‘forsaken’ Kumawat, hack programı kullanırken faka bastırıldı.

Bilgisayarında ‘Word.exe’ adlı bir dosya yakalanan oyuncu, hakemin alakalı dosyayı açmaması amacıyla pişkin bir biçimde engellemeye çalışırken de komik anlar yaşattı. Dilerseniz videoya göz atalım.

Forsaken’ın yaptığı bu acemice ve ‘saygısızca‘ davranış hem kendine hem de takımına pahalıya mal oldu. Takımı turnuvadan diskalifiye edilen Forsaken, ilaveten resmi bir spor müsabakasında hile yaptığı amacıyla ilk uçakla evine postalandı. Hem de duyulan kuşku üstüne eski maçları da araştırmaya alınan Forsaken’ın ilk marifetinin de bu olmadığı meydana çıktı. Yapılan açıklamada hintli oyuncunun e-Spor müsabakalarının hiç birinde yer almasına izin verilmeyeceği ve müsabakadan sonsuza kadar men edildiği belirtildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here