Ana sayfa Steam 32 TL’lik Oyun, Steam’de Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

32 TL’lik Oyun, Steam’de Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

105
32 TL'lik Oyun, Steam'de Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Oyun dünyası olan Steam üzerinde fiyatı 32 TL olan Murderous Pursutis oyunu, kısa süreliğine ücretsiz oldu.

Steam, PC oyuncularını sevindirmeye devam ediyor. Geçen gün Metro 2033’ün bedava bulunduğu platformda bugün bir diğer oyun daha bedava oldu. 24 saat süresince bedava olan Murderous Pursuits adlı oyunu şayet saatinde yakalarsanız edebiyete kadar Steam kütüphanenizde yer alacak.

Çok oyunculu bir saklılık oyunu olarak ilgi çeken Murderous Pursuits, Blazing Griffin doğrulusunda geliştirilip yayınlandı. Oyunda bir av peşinde koşarken arkanızda sizi yakalamaya çalışan diğer bir avcıya ilgi etmeniz gerekiyor. Arkadaki avcı sizi yakalamadan evvelce avınızı yakalamanız gerekiyor. Ve tabi bu süre içerisinde en yüksek puana ulaşan oyuncu ise birinci olmayı hak ediyor.

26 Nisan 2018 gibi çok yakın tarihli bir çıkış tarihi olan Murderous Pursuits, Steam’deki “Karışık” olarak gözüken araştırma puanlarını daha iyi civarlara çıkarmak istiyor. Eğer sizler de kütüphanemde bir oyun daha olsun diyorsanız, elinizi acele tutarak Murderous Pursits’i kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Murderous Pursuits Oyununu Nasıl Oynayabilirim?

  • İlk olarak buraya tıklayıp Steam linkine gidin. Steam platformu üzerinden açacağınız hesabınızda arama kısmına “Murderous Pursuits” yazarak oyunu bulunuz.

32 TL'lik Oyun, Steam'de Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

  • Ve sonrasında ise “Oyunu yükle” butonuna tıklayın.

32 TL'lik Oyun, Steam'de Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

  • Oyun Steam hesabınıza eklendi. İsterseniz “Şimdi Yüklemek İçin Tıklayın” kısmından oyunu indirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here