Ana sayfa PUBG PUBG Mobile, 2018 En İyi Mobil Ödülün Sahibi Oldu!

PUBG Mobile, 2018 En İyi Mobil Ödülün Sahibi Oldu!

232
PUBG Mobile, 2018 En İyi Mobil Ödülün Sahibi Oldu!

PUBG’nin PC versiyonu feth ettikten sonra çıkardığı mobil versiyonu ile mobil platformları da feth etmişti. Bu başarısı sayesinde PUBG Corp. Fortnite, Pokemon Quest gibi dev adayların da bulunduğu yarış içerisinde PUBG Mobile ödülü sırtlamayı başardı.

PUBG Mobile’ın üretici ve geliştirici stüdyosu Tencent Games, 2018 Golden Joystick ödüllerinde, Yılın En İyi Mobil Oyunu mükafatını aldıklarını duyurdu.

PUBG Mobile, 2018 En İyi Mobil Ödülün Sahibi Oldu!

PUBG Yapım şirketi Tencent Games genel müdürü Vincent Wang “PUBG Mobile, 2018 Golden Joystick ödüllerine aday gösterildiğinde ekibimiz çok heyecanlanmıştı. Hayranların oyuna olan tepkisi ve enerjisi bizi oyuna daha fazla odaklanmamız için teşvik ve yeni şeyler için çalışmamızı sağladı. PUBG Mobile için heyecan verici yenilikler ve güncellemeler geliyor.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Oyunun daha bu yılın başında Android ve iOS cihazlar amacıyla yaklaştığını düşünecek olursak Tencent Games’in çalışma azmi takdiri hak ediyor. Oyun Çin, Kore ve Japonya hariç dünyanın kalanında 100 milyon indirmeyi ve 20 milyon eşzamanlı oyuncu adetlerini geçti.

Bu haftanın başında da, PUBG Mobile, Google Play Ödüllerinde, Hayranların Favori Oyunu kategorisinde aday gösterildi. 26 Kasım’a kadar oy verebileceğiniz bu oylama amacıyla Google Play hesabınızın olması yetiyor. Bu oylamaların neticeleri da 3 Aralık’ta açıklanacak.

Son çıkan 0.9.5 güncellemesi ile beraber günlük ve haftalık görevlerinizi yapabilir, puanlar kazanıp sıralamanızı artırabilirsiniz. Yeni karakter yüzleri, saç stilleri, silahlar ve çoğu ögeyi açabilirsiniz. Şu an süren 4.sezonun bitiş tarihi ise 18 Kasım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here